Елетронна реєстрація

      Шановні батьки!

      На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік в управлінні освіти Роменської міської ради ( за місцем проживання дитини).

          Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дошкільному закладі. Тепер для них створена можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги.

           Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подати заявку можна лише в один дошкільний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

          Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в управлінні освіти з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим копіям, Вашу заяву буде анульовано.

 

Надати заявку до системи електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади батьки мають можливість на сайті https://reg.isuo.org/